gototopgototop
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Нові правила прийому заяв на робочі карти у дипломатичних представництвах Чеської Республіки в Україні

PDFДрукe-mail

без попередньої реєстрації. Це означає, що заявники, які не включені до урядового проекту "Режим Україна", повинні стандартно реєструватися для подачі заяви.

1. Прийом заяв на трудові карти в дипломатичних установах на території України в першу чергу організований в рамках проектів зі спрощеною процедурою, затверджених урядом Чеської Республіки з метою збільшення трудової міграції з України до Чехії, враховуючи квоти, встановлені відповідно до технічних можливостей дипломатичних установ.

Мова йде про наступні проекти:

 • РЕЖИМ УКРАЇНА для кваліфікованих працівників з України (Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові);
 • Пілотний проект: спеціальні процедури для висококваліфікованих спеціалістів з України (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві);
 • Welcome Package для інвесторів (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві);
 • Fast track – пришвидшена процедура для внутрішньофірмового переміщення і локалізації працівників іноземних інвесторів (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві).

  В рамках вказаних проектів зі спрощеною процедурою приймається більшість (до 95%) всіх заяв на трудові карти в дипломатичних установах Чеської Республіки в Україні. Заявники, включені у ці проекти, не реєструються для подачі заяв (це за них робить роботодавець), але очікують, доки з ними зв'яжеться консульство.

  2. Заявники на робочі карти, які не включені до вказаних проектів зі спрощеною процедурою, повинні реєструватися для подачі заяви у Генеральному консульстві ЧР у Львові шляхом надсилання про це заявки на спеціально створений e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

  Детальна інформація про спосіб реєстрації

  Офіційні години Генерального консульства Чеської Республіки у Львові для цієї категорії заявників залишаються ті самі:

                                                      понеділок  з 14.00 год. до 16.00 год.

  Залишається також у силі і обсяг прийому 15 заяв на робочу карту на тиждень.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 84 гостей і 1 користувач на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic