gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Підсумки туристичного сезону в Чехії

PDFДрукe-mail

Чеське статистичне управління надало інформацію про кількість домашніх і зарубіжних туристів, які відпочили в республіці в минулому році. Туристичний бізнес в Чехії знову встановив рекорд. У минулому році в чеських готелях і на базах відпочинку зупинилося більше 20 млн туристів. Кількість чеських та іноземних туристів збільшилася в кожній групі на 9%. Найбільше зростання попиту з боку мандрівників показала Південна Моравія. Дані надало Чеське статистичне управління. У порівнянні з 2016 роком в минулому році кількість туристів в Чехії, які зупинялися на ніч в готелях і на інших об'єктах для розміщення, зросла на 1,7 млн ​​осіб. Минулий рік також побив рекорд і за кількістю ночівель - понад 50 млн. Найбільше зростання кількості прийнятих гостей показала Південна Моравія, де на нічліг зупинився 1 887 398 осіб, це на 14,6% більше, ніж роком раніше.Що стосується статистики по кількості ночей, проведених в Чехії іноземцями, то лідерами як і раніше залишаються словаки. У минулому році 112 тисяч туристів приїжджало з сусідньої країни. На другому місці - німці (101 тисяча осіб), на третьому - поляки (63 тисячі гостей). Серед туристів не з Європи в Чехію найчастіше приїжджали жителі Південної Кореї. Всього в Чехії в минулому році відпочивали 9,9 млн домашніх туристів і 10,2 млн зарубіжних.                              idnes.cz

 

 

 

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 55 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic