gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFДрукe-mail

Печатка на сайт без кода

Ми, колектив однодумців-професіоналів, які, маючи багаторічний досвід перебування в Чехії, співпраці з чеськими фірмами та компаніями, вирішили поділитись ним з вами, надати інформацію про цю чудову країну, яка знаходиться в самому серці Європи та щорічно приваблює своїми історичними та архітектурними пам’ятниками сотні тисяч туристів з усього світу.

Сайтів про Чехію існує багато. І кожен із них, окрім загальної інформації, має якусь свою родзинку, яка може бути цікавою саме для вас. На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомитись з історією, культурою, звичаями та сучасним життям цієї країни. Наші консультанти зможуть надати вам інформацію з різних напрямків бізнесу, навчання, партнерства, скласти план поїздки до Чехії, допомогти з вибором санаторію для лікування, надати контактну інформацію по туристичним фірмам, які профільно займаються туризмом в Чехії та багато іншого.

Ми маємо ексклюзивне право на представлення інтересів та розповсюдження чеського часопису "Панорама Чехия" в Україні. Це видання є одним з найкращих російськомовних журналів, що гармонійно поєднує  історію, культуру та сьогодення Чехії.

На сторінках сайту ми представляємо вашій увазі  багато цікавої інформації, яку будемо формувати на основі  ваших запитів та інтересів. На жаль, деякі сторінки сайту на даний момент часу знаходяться в стадії розробки і ми просимо вибачення за тимчасові незручності.

Ви можете написати або передзвонити нам, замовити необхідну вам інформацію та отримати її в електронному вигляді чи поштою.

Під час створення сайту ми використовували власний матеріал, літературні джерела, інформацію та досвід людей, які вже створили свої сайти. Ми вдячні їм за їх цікаві сторінки, фотографії та поради!!!

 

Контактна інформація:

Телефон: +38(067)9313807; 

Факс-телефон: (0432)552042;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Skype: czechclub

Також з нами можна зв'язатися за допомогою форми звортнього зв'язку, яка знаходиться нижче:

Зворотній зв`язок
Ім'я відправника (*)
Please let us know your name.
E-mail Відправника (*)
Please let us know your email address.
Заголовок повідомлення (*)
Please write a subject for your message.
Текст повідомлення (*)
Please let us know your message.
Введіть код з картинки Введіть код з картинки
  Обновити
Неверный Ввод

+380935600157
Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Вінницька афіша

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 593 гостей на сайті