gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Виставка Holiday World 2015

PDFДрукe-mail

holiday

 

 

 

 

 

 

19-22 лютого 2015 Прага

Заздалегідь анонсуємо і сповіщаємо всіх, хто працює у сфері туризму або просто любить подорожувати: найбільша виставка туризму в Чехії (www.holidayworld.cz) на якій представлені місцеві і міжнародні туроператори, невеликі сімейні пансіони, санаторії, готелі, музеї. Чудова можливість скласти маршрут майбутнього відпочинку з максимальними знижками від «прямого» продавця. Гучний, але видовищний і вельми інформативний захід. Місце проведення акції - голешовіцке «Виставіште» (Виставка). Тут же паралельно проходять виставки Golf World Prague та Top Gastro.                                         

   czpanorama.ru


Виставка Gaudeamus Praha

PDFДрукe-mail

gaudeamus

 

 

 

 

 

 

27 -28 січня 2015 Прага

Тим, що хоче отримати максимальну інформацію про середню спеціальну, вищу і ще більш високо спеціалізовану освіту в Чехії, варто відвідати празьке Виставіште, де 27 -28 січня 2015 року буде проходити щорічна виставка Gaudeamus. На ярмарку будуть представлені окремим блоком місцеві мовні школи (для вивчення іноземцями чеської мови) і курси інших мов за кордоном. Виставкові знижки і багатство пропозицій вас приємно порадують. Години роботи - з 8.00 до 16.00.                                       

 gaudeamus.cz


Выставки в Праге 2014 год

PDFДрукe-mail

 

For Fishing 2014
6 февраля – 9 февраля 2014 года
Международная выставка товаров для рыбалки
Чехия / Прага
Ключевые слова: Отдых, Спортинвентарь, Рыбалка, Хобби

 


Сад Чехии /ZAHRADA CECH

PDFДрукe-mail

16.-24.09.2011, Литомнержице

« Сад Чехии»- так называется самая большая выставка-ярмарка, проводимая в городе Литомнержице( Na Vinici 13, Litomerice)уже в 32-й раз. Всё, что касается руки и сердца садовода-любителя и профессионала,  - здесь представлено в полном объеме. Так что, если вы родили сына, построили дом, но не успели посадить дерево, - срочно поезжайте на выставку за саженцами! http://www.zahrada.cech.cz/


Мебельный салон TENDENCE 2011

PDFДрукe-mail

15.-18.9.2011, Прага

Выставочный комплекс в Голешовице предоставляет  свои обширные павильоны 16-й ярмарки дизайна, мебели, осветительных приборов и декоративных предметов. Естественно, что каждый год выставка победно рапортует о там, что является лучше предыдущей, но, похоже , в этом году лозунги « пиарщиков »совпадут с действительностью: народ очнулся от кризиса и… красивая жизнь продолжается!

На выставке можно удачно приобрести некоторые экспонаты, которые продаются в последний день мероприятия. Но присмотреть товар и договориться о покупке нужно уже в первый день, так что не затягивайте. Подробнее о выставке читайте на www.intendece.cz


Празька музейна ніч 11. 06.2011

PDFДрукe-mail

Восьмий рік поспіль допитливі та економні інтелектуали має можливість безкоштовно вивчати вміст більшості празьких музеїв. З суботи на неділю до їхніх послуг трохи довше працює міське метро, ​​трохи більше толерантні погодні умови, а всі працівники музеїв _ суцільно феї та янголи. Зі спіскомвсех музеїв, які розкриють свої ворота в чарівну музейскую ніч, можна ознайомитися на http://www.prazskamuzejninoc.czСторінка 1 з 2

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Українці в Чехії

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<