gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Курорти

PDFДрукe-mail

Традиції різних курортів в різних країнах передбачають різні методики використання природних факторів з лікувальною kyrortu22метою. Пряма чи опосередкована їх дія на організм людини зводитися до фізичного (часом специфічного) впливу на окремі органи і тканини шляхом дії цих факторів на біологічно активні точки і зони поверхні тіла, які в свою чергу, призводять до активації периферичної нервової системи, впливають на процеси регуляції і саморегуляції кортико-вісцеральних і вісцеро-вісцеральних зв'язків. Комплексність впливу неспецифічних природних чинників призводить до активації захисних сил організму: місцевого, гуморального та клітинного імунітету. Певна тривалість впливу цих факторів у поєднанні з різними видами фізіотерапії дозволяє закріпити цей ефект на досить тривалий час.

Щорічно більше 300 000 чоловік відвідує чеські курорти, з них близько 100 000 складають іноземці більш ніж з 40 країн світу. Середній вік пацієнтів відвідують чеські курорти - 32,4 року.
Імідж чеських курортів - постійна турбота лікарів-курортологів про пацієнтів, бездоганний сервіс і якісне лікування. У який би час року ви не приїхали на лікування, чеські курорти завжди зустрінуть вас привітністю і теплом. Курортна атмосфера сповнена приємних вражень і подій, кожен може вибрати собі відпочинок за смаком: відпочити в тіні курортного парку або скверу, відвідати театр чи спортивне змагання, поїхати на екскурсію до середньовічного граду чи замку, все це піде на користь Вашого здоров’я.

Сучасна чеська курортологія одна з передових у світі, базуючись на давніх традиціях водолікування, вміло поєднуючи досягнення сучасної медицини завоювала собі славу європейської здравниці. У Чеській республіці налічується 38 курортів, 36 з них приймають пацієнтів, 2 знаходяться в стані реконструкції. 14 курортів мають в своєму арсеналі дитячі спеціалізовані санаторно-курортні санаторії.

Згідно з міжнародною класифікацією, провідним природним фактором на 24 чеських курортах є джерела мінеральних або kyrortuтермальних вод, ці курорти відносяться до бальнеотерапевтичних курортів. На 10 курортах в якості основного природного фактора використовується лікувальне багно, два курорти є суто кліматичними, на них в якості природного фактора використовуються тільки кліматичні чинники. У Чехії ряд курортів мають відразу декілька природних фактори, таке поєднання дозволяє значно розширити показання до перебування на них і урізноманітнити перелік лікувальних процедур.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 97 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic