gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Освіта в Чехії


Вища освіта

PDFДрукe-mail

osvita-1

Чехія має найглибші освітні історичні традиції в Європі. Ще в 1348 році чеським королем і римським імператором Карлом IV був відкритий перший в Центральній Європі університет, названий його ім'ям. Створений за аналогією з Паризьким університетом Сорбонною, Карлів університет у Празі впродовж сторіч був центром освіти та культури не тільки для чехів, але і для представників інших країн.

 

Самые престижные вузы Чехии

PDFДрукe-mail

Секрет популярности многих чешских образовательных институций кроется в разных причинах, например, в долголетнем высоком престиже, уникальности концепции и предлагаемых специальностей. К наиболее известным, пользующимся заслуженным успехом у студентов и признанием среди работодателей общественным образовательным заведениям страны принадлежат...

Спеціальна партнерська програма нострифікації дипломів для лікарів та медичних сестер в Чехії

PDFДрукe-mail

 

 

Набор только 2 раза в год –июнь и декабрь!!!!

 

Каждый желающий может оформить и подать заявку на рассмотрение документов на нострификацию, которую мы отправим на рассмотрение, после чего вы получите ответ, направление на подачу и подписание контракта

>>>ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ<<<

 

Мы помогаем поэтапно в Чехии:

 

1 этап. Изучение чешского языка – 440 часов общий интенсив + углубление в медицинскую терминологию (профильные курсы на медицинском факультете государственного ВУЗа университета им. Я.Е. Пуркине). Курс проводят опытные профессора и преподаватели-медики, которые преподают на этом факультете. Курс представляет собой теоретическую подготовку слушателей курса на 3 этапа экзаменов для подтверждения квалификации.

После курса сдается письменный экзамен.

2 этап. При успешной сдаче письменного экзамена курсант проходит практику в подобранном нами медицинском учреждении - 5-ть месяцев. Мы гарантируем предложение, как минимум, 4 вариантов мест для прохождения практики. Вы может сами, по собственному желанию, подобрать себе место прохождения практики. По окончанию практики последняя часть – устный экзамен.

3 этап. Подтверждение диплома о медицинском образовании в Министерстве здравоохранения (апробация – процесс признания диплома)

 

Программа предназначена для желающих обучаться в государственных и частных университетах Чехии на английском языке.

PDFДрукe-mail

Подготовительные курсы чешского языка в ČZU (годовой курс) на кафедре «Экономики и бизнеса»

PDFДрукe-mail

 

Сторінка 1 з 2

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 70 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic