gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський клуб в Україні має ексклюзивне право на представлення інтересів та розповсюдження чеського часопису "Панорама Чехия" в Україні. Ви маєте можливість замовити будь-який номер журналу починаючи з 1 випуску і до останнього. Вартість 1 журналу становить 26 грн. (без врахування ціни за доставку). Доставка здійснюється транспортними компаніями, згідно їхніх умов щодо перевезення вантажів.  Ми співпрацюємо з  наступними автоперевізниками: «Gunsel», «Ін-тайм», «Міст Експрес», «Нова Пошта», «Український Експрес». При замовленні Ви можете написати будь–які побажання, ми їх розглянемо. Термін доставки 1-2 дні + час, за який доставляє компанія перевізник. Замовлення вважається оформленим, якщо була проведена повна передоплата вартості журналу(-ів). Передоплата здійснюється шляхом переведення коштів на кредитну картку Приват Банка за № 4405 8858 1240 6129 з вказанням: суми сплати …, призначення (кількість примірників журналу)…, від кого… . Вартість доставки Ви сплачуєте перевізнику при отриманні журналу “Панорама Чехія”.

{chronocontact}zakaz{/chronocontact}

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 56 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic