gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеська Бехеровка

PDFДрукe-mail

 

becherovka_logo

Бехеровка родом з Карлсбаду, а по теперішньому - Карлових Вар, одного з найвідоміших лікувальних курортів Європи. Її рецепт був придуманий на початку ХІХ століття. Винайшли Бехеровку два дивака, англійський терапевт по імені Фробріг та аптекар Йозеф Бехер. Обидва були пристрасно захоплені змішуванням трав, ароматичних масел та спирту. Відїзджаючи з Карлсбаду, beherovkaФробріг залишив своєму приятелю рецепт лікувального напою з використанням місцевих трав і попросив його доопрацювати. Бехер не змусив себе довго чекати. Отримана ним настоянка виявилася такою приємною на смак, що аптекар дав їй ім'я - "тринадцяте джерело Карлсбада". З 1807 року Йозеф Бехер почав продавати еліксир у власній аптеці, а у 1841 році почав розливати його в плоскі зелені пляшки; в таких ж пляшках Бехеровка продається й сьогодні. Протягом усієї своєї історії Бехеровка неодноразово отримувала численні нагороди та медалі на міжнародних виставках у Парижі, Відні та інших містах.
Секрет виробництва
Суміш з більш ніж 20-ти трав насипається у мішки з натурального полотна, які занурюють в ємкості, наповнені алкоголем, і залишають там приблизно на тиждень. Потім екстракт переливають в дубові бочки і перемішують з водою і натуральним цукром. Ароматний еліксир настоюється в дубових бочках спеціальної овальної форми, протягом двох-трьох місяців. Вважається, що саме місто - Карлові Вари - чудесним чином впливає на смак Бехеровки. Кілька років тому був зроблений експеримент. Трав'яні екстракти були вироблені на карловарської фабриці, але потім перевезені в інше місце, де з точним дотриманням технологічного методу був проведений напій. Який же результат? Що завгодно, тільки не Бехеровка! Явно існує багато речей, які невідомі навіть зберігачам рецепта. Може бути, це карловарська вода або особлива температура погребів, або старе дерево дубових бочок.

Бехеровку приймають по 20 мл під час їжі. Малий вміст алкоголю в цій дозі значно збільшує ефективність медичного впливу. До цих пір не було жодного випадку, коли б ароматний напій пошкодив здоров'ю споживача який знає міру. Але не треба думати, що Бехеровка тільки для тих, хто турбується про своє здоров'я. Бехеровка - універсальна! Вона прекрасна як аперитив і звичайно це чудова основа для багатьох коктейлів.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 72 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic