gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Під Прагою побудують найбільший комплекс магазинів десятиліття

PDFДрукe-mail

У торговельній зоні біля магістралі у напрямку до Брно з'явиться новий гіпермаркет, мультибрендовий торговий центр і новий магазин IKEA. За розмірами нова торгова зона під Прагою буде дорівнює дев'яти Вацлавській площі. Нова територія з гіпермаркетами та магазинами буде знаходитися в напрямку Брно. Більшість ділянок вже зайнято під забудову. Уже навесні 2018 року на території Честліце і Пругоніце біля магістралі D1 почнуть будувати перші зали нової торгової зони. На першому етапі торговими площами планують забудувати 16 га. В цілому торгова зона займатиме 39 га. У реалізацію проекту планують інвестувати 1,5 млрд крон. За останні 10 років нічого подібного в Чехії в торговій сфері не виникало. Новий комплекс буде знаходитися з правого боку магістралі, навпаки вже працює торгової зони в Честліце. На вартість ділянок впливає фаза, в якій знаходиться проект. Торгові площі, які будуть з'являтися в рамках першого етапу будівництва, вже всі зайняті. На території торгової зони побудують, наприклад, гіпермаркет і мультибрендовий торговий центр. Які саме бренди там будуть представлені, поки невідомо. На порталі E15.cz раніше писали, що там може з'явитися новий торговий центр IKEA.                                      Джерело: e15.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Коментарі  

 
0 #1 FirstGladis 02.01.2018 22:08
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra money, search for: Boorfe's tips best adsense alternative
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 157 гостей і 1 користувач на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic