gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський Крумлов та його історичний центр

PDFДрукe-mail

Чеський Крумлов лежить на самому півдні Чеської Республіки, в регіоні, що є ідеальним місцем для отримання найрізноманітніших вражень. Крумлов невелике привабливе місто в якому панує атмосфера давніх часів. Завдяки збереженню унікальної середньовічної забудови, з 1992 року історична частина міста знаходиться під егідою Всесвітньої організації ЮНЕСКО.

Звивисті вулички, романтичні вузькі завулки й унікальний ансамбль міщанських будинків з імпозантною домінантою замку над закрутом Влтави. Чудові художні виставки з всесвітньо відомими іменами, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, ресторанчики, кафе і середньовічні корчми, строката суміш гостей з усього світу. Усе це - Чеський Крумлов - космополітне місто з неповторною атмосферою в оточенні прекрасної природи. Як справжній центр місто живе не тільки історією, він поступово став містом культури, мистецтва і незвичайних вражень. Круглий рік в строкате меню культурних акцій включені найцікавіші заходи: відвідування музеїв та галерей, концерти семи музичних фестивалів, представлення в дусі народних традицій, екскурсії по нічному місту та відпочинок в колоритних тавернах.


Історичний центр

Фортеця і замок з унікальним театром епохи барокко, меандр ріки Влтави, родовий герб із трояндою із п'яти пелюсток, середньовічні вулички і кам'яні міські будинки. Це Чеський Крумлов - космополітичне місто з неповторною атмосферою.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Вінницька афіша

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 39 гостей на сайті